Інвертор з чистою синусоїдою, вхід 12 В постійного струму, вихід 220 В змінного струму, 50 Гц
Характеристики:
(2) Під час використання інвертора потужність підключеного електроприладу не повинна перевищувати номінальну (безперервну) потужність інвертора.
Пікова (максимальна) потужність: 1600 Вт
Безперервна (номінальна) потужність: 800 Вт
Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Вхідна напруга: 12 В постійного струму (DC)
Вихідна напруга: 220 В змінного струму (AC)
Вихідна частота: 60 Гц Розетка: універсальна (підходить для більшості країн світу)
Вага: 1500 г
Комплектація: 1 × Інвертор (перетворювач напруги) 1 × Кабель з червоною клемою/затискачем 1 × Кабель з чорною клемою/затискачем 1 × Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tataliken |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Струм холостого ходу | 10 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 90 % |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 1.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴


